Wzornictwo

Wzory tworzone przez najwybitniejszych światowych artystów.

Jakość

Najwyższa światowa jakość dzięki produkcji we włoskiej manufakturze.

Prawo zwrotu

Masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od zakupu – bez podania przyczyny.

Dostawa

Nasze produkty są wysyłane w ciągu jednej doby od złożenia zamówienia.

Facebook

Jesteśmy na Facebooku:

www.facebook.com/belleart.eu

Instagram

Jesteśmy na Instagramie:

www.instagram.com/belleart.eu/

Gwarancja

Odzież produkowana przez BelleArt objęta jest 12-miesięczną gwarancją.

Pewność

Belle Art Sp. z o.o. to firma zarejestrowana w Polsce pod numerem KRS: 0000752811, NIP: 8943133836, REGON: 381557813. Rejestracja w Polsce gwarantuje bezpieczeństwo Klienta i transparentność funkcjonowania.

Transakcje oraz dane użytkowników chronione są przez międzynarodowy certyfikowany protokół zabezpieczający SSL (https).

Odpowiadamy na pytania!

Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości! Nasz mail to kontakt@belleart.eu. Zapraszamy również do kontaktu przez formularz dostępny na dole strony.

BelleArt to polska marka produkująca ekskluzywne dodatki do eleganckiej odzieży. Nasze produkty kierujemy do osób ceniących najwyższą jakość i artystyczne wzornictwo, które chcą wyrażać się poprzez sztukę, a także podkreślać swoje upodobanie do kultury. Jesteśmy pasjonatami sztuki, chcemy, aby artystyczne dzieła towarzyszyły nam w najpiękniejszych chwilach życia. Uważamy, że sposób eksponowania sztuki nie powinien być zbyt nachalny, ponieważ odbiera to wyjątkowość przekazu każdej kompozycji, dlatego właśnie skupiamy się na produkcji dodatków, które powinny napawać posiadacza dumą. Nasze szale i poszetki zwracają na siebie uwagę, wyróżniają się na tle bezpłciowych i beznamiętnych wzorów, jednak robią to w sposób nienachalny, zachowując klasę i wyszukanie przekazu. W celu utrzymania najwyższej jakości produkowanych przez nas dodatków, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z włoską manufakturą, która wykonuje dla nas wszystkie zamówienia.

Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, koncentrując się na produktach jedwabnych. Zdecydowaliśmy się skupić akurat na tym materiale z bardzo prostego powodu - w sztuce orientalnej jedwab często był wykorzystywany jako materiał, na którym tworzyli artyści. Do dziś jest to symbol kultury Dalekiej Azji, przez lata wyznaczał on status materialny i podkreślał szlachetne pochodzenie, dekorował znamienite persony i przyozdabiał najpiękniejsze pomieszczenia. Jedwab, dzięki swojej miękkości i delikatności, zyskał miano najszlachetniejszej tkaniny. Kolor na nasze produkty nanoszony jest metodą sitodruku, która zapewnia wierne odwzorowanie barw przy jednoczesnej trwałości i niezmienności koloru, odcienie pięknie mienią się w słońcu i pozwalają zachować kolor ubioru w ciemne wieczory.

Wszystkie szale i poszetki pakowane są w ozdobne pudełka, na których czeka mała niespodzianka. Spostrzegawczy obserwatorzy znajdą niespodziankę również na karcie produktowej - odpowiadamy - naszym zdaniem nic nie dzieje się przypadkiem!

Pozwól sztuce, aby Cię wyrażała!

Można nas znaleźć między innymi w showroomie Jack of Diamonds przy ulicy Polnej 22 w Warszawie!

Jeśli masz jakieś pytanie, napisz do nas!

Tutaj znajdziesz biuro BelleArt!